sourati
04 خرداد 1402 - 18:24

نماینده غرب هرمزگان: تأیید انقلابی بودن مجلس به معنای کار و تلاش بیشتر است

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: تأیید انقلابی بودن مجلس از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به معنای ضرورت تلاش و کار بیشتر برای حل مشکلات کشور و مردم است.

احمد جباری نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز گذشته با نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین سال از آغاز دوره یازدهم این مجلس را انقلابی دانستند و اکنون در سال پایانی این مجلس نیز بر لفظ انقلابی برای مجلس تأکید کردند و این از یک سو مرهمی بر پیکره مجلس در مواجهه با بداخلاقی های اخیر بود و از سوی دیگر رسالت و وظیفه ما برای خدمت هر چه بیشتر به مردم را سنگین تر ساخت.

 

وی با بیان این که رهبر معظم انقلاب از مجلس کنونی به مجلس انقلابی و پر کار که قوانین خوبی نیز به تصویب رسانده یاد کردند، افزود: تداوم این پر کاری و روحیه تلاش و انقلابی بودن، لبیکی به کلام ایشان در سال پایانی مجلس است.

جباری تأکید کرد: مهم ترین مشکل کشور اکنون تورم است و تلاش در ماههای پیش رو برای مهار این تورم که راه حل آن نیز همانا تقویت تولید و نظام بخشی به اقتصاد است، از وظایف اساسی مجلس بشمار می رود.

نماینده مردم غرب هرمزگان همچنین گفت: تأکید رهبری معظم انقلاب بر پرهیز از پیشی گرفتن طرح ها از لوایح است و لذا مجلس در کنار دولت برای ارائه لوایحی قوی و کارگشا قرار دارد و انسجام میان سه قوه دیگر راهبردی است که باید از کلام رهبری استنباط و برای تحقق بیش از پیش آن، تلاش کنیم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238258